Lećmy. Zachęcam do zgłaszania się na loty, niezależnie czy posiadacie vouchery czy nie. Warunki pogodowe, podobnie jak w ubiegłym roku nie rozpieszczają nas, także warto wykorzystać jak najwięcej z lotnych dni. Tradycyjnie zapraszam do Chrcynna, kontakt znajdziecie na stronie. Do zobaczenia!